W niedzielę 15 grudnia, w Wiejskim Domu Kultury w Mostkach, odbyło się spotkanie wigilijne, które przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich działające przy WDK oraz zespół „Skokotliwi”, Fundacja „Pestka”, Klub Integracji Społecznej, radny Waldemar Krogulec oraz sołtys Jacek Uba wraz z radą sołecką.

Wśród gości znaleźli się m.in.: burmistrz Cezary Błach, przewodniczący rady miejskiej Krzysztof Adamiec i liczna grupa radnych, była poseł Maria Zuba, sekretarz miasta Ewa Kaniewska i dyrektor „Kuźnicy” Andrzej Karpiński, ks. proboszcz Emanuel Kolatorowicz oraz mieszkańcy Mostek i okolic.

Wszystkich zebranych przywitał kierownik placówki Krzysztof Szczygieł. Zanim zaproszeni goście podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Skokotliwi”.

Po części oficjalnej składano sobie życzenia oraz połamano się opłatkiem. Po życzeniach przyszła pora na wieczerzę wigilijną, którą przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich, nie zabrakło również wspólnego kolędowania.

Mała fotorelacja


Cudowne miejsce! Przyjedź i sprawdź sam jak tutaj jest cudownie